Infolinie 80x (800 lub 801)


  • Infolinie 80x (800 lub 801)Klient dzwoniący na wykupiony numer infolinii (800 lub 801) zostaje przekierowany na wskazany numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego.


1. Jeden numer 80x dla Twojej Firmy
Numer infolinii 80x nie jest związany z żadną strefą numeracyjną, jeżeli Twoja Firma działa na rynku ogólnokrajowym, np: przez wiele oddziałów, klient kontaktuje się tylko poprzez jeden łatwy do zapamiętania numer telefonu. W zależności od rodzaju wybranej infolinii, korzystanie z infolinii może być bezpłatne lub częściowo płatne przez Klienta, co wpływa pozytywnie na wizerunek i wiarygodność Twojej firmy.

W ofercie znajdują się następujące numery 80x:

800 - infolinia bezpłatna dla dzwoniącego
8010 - infolinia płatna dla dzwoniącego za minutę połączenia
8017 - infolinia płatna dla dzwoniącego za jeden impuls niezależnie od długości rozmowy

2. Przekierowanie połączeń
Połączenia przychodzące na numer infolinii mogą być przekierowane na dowolne numery stacjonarne i komórkowe w różnych lokalizacjach (miastach, krajach), co dla dzwoniącego Klienta jest całkowicie niezauważalne. Osoba dzwoniąca na numer infolinii może zostać automatycznie przekierowany do najbliższego oddziału Twojej firmy (np. wg numeru kierunkowego) lub też może wybrać konkretny interesujący ją oddział przy pomocy klawiatury telefonu.

3. Kolejkowanie połączeń
Usługa polegająca na informowaniu dzwoniącego o zajętości linii oraz pozycji w kolejce osób oczekujących na połączenie z numerem infolinii, z którymi wirtualna centrala łączyć może Klientów równocześnie lub w ustalonej kolejności. Informacja jest przekazywana poprzez automatyczny komunikat głosowy.

4. Billing on-line
Usługa całodobowego dostępu do zestawienia wszystkich połączeń przychodzących oraz wychodzących. Pełna kontrola numerów (z wyjątkiem zastrzeżonych), stref, godzin oraz ilości połączeń.

5. Blokowanie połączeń
Usługa umożliwiająca ustawienie w panelu klienta numeru lub grupy numerów, które nie będą odbierane.

Schemat działania infolinii
Przykładowa konfiguracja infolinii wraz z usługą wirtualnej centrali


Rozmawiaj taniej

- IT res biznes to nawet 80% oszczędności na telefonach w Twojej firmie.
- Najwyższa jakość i zaawansowane usługi telekomunikacyjne.
- Zachowujesz dotychczasowe numery telefonów lub otrzymujesz nowe.